Antystres – Zarządzanie przez emocje

skrzydlaPAnk

Antystres - zarządzanie przez emocje

Ludzka odporność na stres przypomina łodygę bambusa: na pierwszy rzut oka nikt nie dałby wiary, jak bardzo jest elastyczna. Jodi Picoult

Szkolenia otwarte i zamknięte

Wszyscy wiedzą, że stres jest powszechny i towarzyszy każdemu! Niekontrolowany stan stresu jest destrukcyjny i prowadzi do powstania wielu chorób psychosomatycznych! Ale osoby, które umieją nad nim panować, wykorzystywać jego potencjał, dostrzegają ukryte w stresie nowe możliwości, by zmobilizować się do działania!
Pomyśl, co byś mógł osiągnąć w życiu, gdybyś nauczył się nie tylko radzić sobie ze stresem, ale wręcz prowokować, wywoływać stres specjalnie, aby wydobywać energię ze stanu podwyższonego napięcia emocjonalnego i to bez szkody dla zdrowia i sprawiania kłopotów swoim bliskim!?

Chyba uświadamiasz sobie, że ta umiejętność jest przydatna każdemu, kto chce osiągnąć znacznie więcej niż inni, lecz świadomie korzystają z niej nieliczni – tylko prawdziwi przywódcy, osoby z charyzmą, czy żyjące w strefie EXTREMów: sportowcy, wojskowi, politycy, prezesi poważnych korporacji, osoby odpowiadające za duże zespoły, a także zwykli ludzie, którzy świetnie panują nad porządkiem w rodzinie.

Program szkolenia:

Intensywne praktyczne szkolenie odkryje Ci nowy świat:

  • Poznasz swoje reakcje i zachowania w stresujących sytuacjach
  • Dowiesz się, jakie zagrożenia związane są ze stresem
  • Jakie można mieć korzyści i z jakiego powodu niektórzy z nas poszukują w życiu sporej dawki stresu
  • Dobierzesz najefektywniejsze techniki relaksacji
  • Poznasz TRADYCYJNE skuteczne techniki OPANOWANIA stresu 
  • Nauczysz się przeżywać stres INACZEJ: w sposób konstruktywny, twórczy, budujący potencjał życiowy
  • Dowiesz się, jak Twoje zachowanie wpływa na emocje i stres innych osób
  • Nauczysz się przyjmować NIESTANDARDOWĄ postawę w stresowych sytuacjach.  

SPRAW, BY STRES PRACOWAŁ NA TWOJĄ KORZYŚĆ! 

Dowiedz się więcej z naszych artykułów; zobacz fragment szkolenia:

Informacje organizacyjne:

Metody:
Dwudniowy interaktywny trening prowadzony będzie w znacznej części na wesoło, metodami, które wymagają aktywnej pracy uczestników szkolenia. Celem zajęć jest wykształcenie konkretnych kompetencji pozwalających na efektywne działanie w życiu zawodowym.
Dzięki najnowszym metodom uczenia, gros umiejętności nabytych w trakcie kursu będzie w codziennym życiu wykorzystywane „automatycznie”

Harmonogram zajęć:
10:00 – 14:00 – zajęcia z przerwą kawową
14:00 – 15:00 – przerwa obiadowa
15:00 – 18:00 – zajęcia z przerwą kawową
18:00 – do nieskończoności (w pierwszym dniu szkolenia) – dyskusje plenerowe

Nasze szkolenia każdorazowo dostosowywane są do potrzeb i możliwości naszych Klientów. Przedstawiony program może być ramowym zakresem tematów poruszanych w obrębie poszczególnych bloków, mogą one ulegać modyfikacjom i łączeniu w zależności od zgłaszanych sugestii i oczekiwań firmy. Czas trwania zajęć, formy realizacji, ćwiczenia dobierane są tak, by uzyskać zamierzone efekty oraz w pełni wykorzystać możliwości uczestników i skłonić ich do aktywnego udziału.

Szkolenia są organizowane zarówno w wersji zamkniętej na zamówienie firmy lub innej organizacji, jak również jako szkolenia otwarte po skompletowaniu grupy. Jeśli jesteś zainteresowany tematem – wyślij odpowiedni formularz zgłoszeniowy.

Szkolenie prowadzi Siergiej Litwinow

Całkowita wolność od stresu to śmierć, gdyż stres obecny jest w każdym ludzkim działaniu.
Hans Selye

Przewiń do góry