… zupełnie inne szkolenia …

Holistyczne podejscie

I w życiu i w biznesie potrzebna jest równowaga i harmonia. Poza konkretnymi umiejętnościami niezbędnymi w realizowaniu obowiązków zawodowych ważny jest twój komfort psychiczny i motywacja do działania. Nie można też zapominać o zadbaniu o zdrowie i kondycję – także twoich oczu! Stąd w naszej ofercie także zupełnie nietypowe szkolenia, prowadzone według autorskich metod Siergieja Litwinowa. Warto je poznać … 

Wzrok2

Fitness wzroku

Pracujesz dużo przy komputerze? Bolą cię oczy? Chcesz zadbać o wzrok i widzieć lepiej?
Wiesz, że tak jak wzmacniasz ciało chodząc na siłownię i uprawiając różne formy aktywności fizycznej, tak samo powinieneś trenować wzrok, by na długo zachować zdrowe oczy a nawet uzyskać poprawę widzenia przy wadach takich jak: zez, astygmatyzm, krótko i dalekowzroczność. Dzięki naszym treningom poprawisz także komfort pracy a przestrzeganie nieskomplikowanych zasad wpłynie korzystnie na obniżenie poziomu psychicznego i fizycznego zmęczenia przy komputerze.

zarSL

Chodzenie po rozżarzonych węglach

To niezwykłe doświadczenie, kiedy bosą stopą przejdziesz po rozżarzonych węglach. Wydaje się to niemożliwe... Masz wrażenie, że nigdy się nie odważysz na takie ryzyko? A kiedy już przejdziesz ścieżką ognia - co powstrzyma cię przed kolejnymi wyzwaniami? Nic już nie będzie takie samo! Przekraczając próg swoich możliwości odkryjesz, że stać cię na wiele, a codzienność - i ta zawodowa i prywatna - okaże się łatwiejsza do "ujarzmienia". Spacer po rozżarzonych węglach to idealny trening motywacyjny dla ciebie i twojego zespołu!

pawel

Hipnoza i KSRO

Hipnoza kojarzy ci się estradowym show? To możemy zaproponować ci także, abyś po szkoleniu zadziwił swoimi umiejętnościami. Możesz jednak elementy poznane na kursie Hipnoza i KSRO (Kontrolowana Samoregulacja Organizmu) wykorzystać także w swojej pracy. KSRO to forma treningu autogennego pozwalająca w ciągu kilkunastu minut osiągnąć pełne odprężenie fizyczne i psychiczne, zapomnieć o zmęczeniu oraz wyglądać świeżo nawet po kilku godzinach ciężkiej pracy. W stresowych sytuacjach potrafisz w tym stanie pozostać zdecydowany i spokojny, a przy tym zachować jasny czysty umysł.

Przewiń do góry