Nasze szkolenia

Powiedz nam, CO chcesz ZMIENIĆ - my podpowiemy JAK to zrobić.

Wiemy, że każda organizacja jest inna, a więc nie ma też uniwersalnych programów szkoleniowych.   Poniższe  szkolenia to wskazanie kierunków i obszarów, w których działamy, a także tematyka organizowanych okazjonalnie szkoleń otwartych. Jeśli jednak potrzebujesz szkolenia dla swojej firmy – punktem wyjścia są zawsze potrzeby Twojej organizacji i uczestników zajęć, do których dobieramy program i narzędzia. Celem szkolenia jest zawsze zainicjowanie konkretnych pozytywnych zmian w Twojej organizacji.

zdjSLj0001

Praktyk NLP

Psychologia w pigułce. NLP - neurolingwistyczne programowanie - praktyczne doświadczenie, które pozwala rozpoznawać własne modele myślenia i działania, rozumieć werbalne i niewerbalne komunikaty współrozmówcy oraz ulepszać i świadomie w pożądany sposób kształtować relacje z otoczeniem.

workplace

Doskonalenie metod zarządzania

Kompetentny, potrafiący sprawnie i skutecznie zarządzać Szef jest podstawą sukcesu firmy i tym, co może być najlepszego dla pracujących czy mających z nim styczność ludzi.

pexels-arthur-krijgsman-4019754

Nauczyciel i uczniowie

Lepiej rozumiejąc uczniów pomożesz im uzyskiwać lepsze rezultaty w nauce. Kiedyś nauczyciel mówił do ucznia "nie gap się na sufit - tam nic nie napisane". Dziś wie, że w ten sposób uczeń sięga do zasobów pamięci wizualnej. Dzięki szkoleniu pozna też inne metody "odczytywania" ucznia.

pexels-linkedin-sales-navigator-2182981

Sugestie reklamowe w komunikacji z klientem

„Jest tylko jeden szef. Klient. On może zwolnić każdego w firmie, od prezesa w dół – po prostu wydając swoje pieniądze gdzie indziej”. Sam Walton

Praca

Pozafinansowe motywowanie zespołu i komunikacja strategiczna

„Gdyby motywowały nas pieniądze, sprzedalibyśmy swoją firmę już dawno temu i leżeli na plaży”
Larry Page – Współzałożyciel Google

businessman

Fundamenty przywództwa

„Jeśli chcesz wiedzieć, czy jesteś liderem – odwróć się i zobacz, czy ktoś za tobą podąża.”
Alfred W. Travers

AnnaSaszyna

Master NLP

"Jeśli będziesz szedł przez świat w poszukiwaniu doskonałości, znajdziesz doskonałość. Jeśli będziesz poszukiwał problemów, napotkasz problemy."
John Seymour

gestures

Język ciała i niewerbalna komunikacja

"Język ciała jest pełen tajemnicy. W nim skoncentrowana jest genetyczna pamięć o życiu emocjonalnym wielu pokoleń ludzi."
Borys Ejfman

manager

Vademecum managera

„Ludzie porzucają menedżerów, a nie firmy.”
John C. Maxwell

pexels-fauxels-3183197

Komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna w firmie

"Sposób, w jaki komunikujemy się z innymi i ze sobą, ostatecznie decyduje o jakości naszego życia."
Anthony Robbins

jvn01

Sztuka prezentacji podczas wystąpień publicznych

„Dobre wystąpienie powinno wyczerpać temat, nie słuchaczy.”
Winston Churchill

4glowy

Budowanie etycznych relacji w zespole na zasadzie empatycznej asertywności

„Celem wielu liderów jest sprawić, by ludzie mieli o nich jak najlepsze zdanie. Celem wielkiego lidera jest sprawić, by ludzie lepiej myśleli o sobie.”
C. Northcutt

skrzydlaPAnk

Antystres

"Stres to opieranie się temu, czego nie chcemy, a jego brak to dostawanie tego, co chcemy. Problem leży w nas samych. Rozwiązanie polega po prostu na zmianie naszej postawy..."
David R. Hawkins

pexels-andrea-piacquadio-3796810

Standardy obsługi klienta

„Nie martwi mnie ktoś, kto oferuje ceny o 5% niższe. Niepokoi mnie ktoś, kto może zaoferować lepsze doznania dla klienta.”
Jeff Bezos

system-927147_1280

MLM

„Oto prawdziwy model biznesu rodem z epoki informacyjnej: aby docenić jego wartość, nie wystarczy otworzyć oczu; trzeba otworzyć umysł.”
Robert T. Kiyosaki

Przewiń do góry