O MLM wiemy wszystko…

Mądry uczy się na szkoleniach - reszta na własnych błędach !

Szkolimy firmy działające na zasadzie multilevel marketingu a także sprzedaży bezpośredniej. Znamy ich potrzeby, wiemy z jakimi problemami spotykają się początkujący zaczynając swoją działalność, a z jakimi liderzy, kiedy następuje wypalenie struktur. Poznaliśmy „od środka” wiele firm tego typu, także jako bezpośredni partnerzy handlowi. Możemy prowadzić szkolenia dla firm działających w oparciu o różne plany marketingowe. Sukces każdej z nich opiera się na umiejętności przekazywania w dół struktur sprawdzonych modeli działania i pozyskiwania klientów oraz współpracowników. To firmy, dla których szkolenia są ważne, niezbędne i … oczywiste.

Systematyczna długofalowa opieka szkoleniowa

Comiesięczne szkolenia dla osób na wszystkich poziomach w strukturze firmy. Od początkujących dystrybutorów po wykształcenie liderów i własnych szkoleniowców pracujących dalej ze strukturami. Dodatkowo szkolenia dla zarządu i pracowników biura.

Szkolenia dla struktury wiodącego lidera Dr Nona

Seria szkoleń wspomagających lidera w kształtowaniu członków struktury do roli managerów. Opracowanie i przeszkolenie w zakresie korzystania z kart kontaktu i umiejętności pozyskiwania osób do współpracy w ramach struktury.

Przykładowe tematy zrealizowanych przez nas szkoleń dla struktur MLM

(poza szkoleniami produktowymi i dotyczącymi planów marketingowych)

 • MLM od A do Z
 • Psychologia sprzedaży
 • Umiejętność pozyskiwania i podtrzymywania kontaktów
 • Praca z kartą kontaktu
 • Umiejętność budowy i rozwoju struktur
 • Zarządzanie strukturami i duplikacja

Szkolenia są przeznaczone dla dystrybutorów, managerów i liderów

Tematyka szkoleń dostosowywana jest do pozycji uczestników w strukturze

 • Krok za krokiem do finansowej niezależności
 • Psychologia skutecznego działania w strukturze
 • Pierwsze kroki w MLM
 • Ukryte sugestie reklamowe
 • Duplikacja w MLM
 • Zarządzanie celami
 • Model współpracy w strukturze z upline i downline

Od podstaw pracy w MLM po szkolenie liderów

Szkolenia na zamówienie jednej z największych sieci MLM dla dużych grup słuchaczy, będących na różnym etapie zaawansowania, a tym samym mających różne potrzeby szkoleniowe m.in. personalizacja kontaktu, sprzedaż ceny, automotywacja.

Stały coaching jednego z liderów

Wsparcie z zakresu psychologii sprzedaży, technik komunikacji, a także umiejętności szybkiego relaksu oraz działania w stresie i pod presją czasu. Tematyka zajęć wynika z elastycznego reagowania na pojawiające się potrzeby i ma na celu zarówno wspomóc skuteczność działania jak i rozwój osobisty lidera. Dodatkowo warsztaty z profilaktyki bólu oczu w czasie pracy przy komputerze.

Szkolenia dla osób prowadzących prezentacje

Choć nie jest to MLM a firma zajmująca się głównie sprzedażą bezpośrednią to miała zbliżone potrzeby szkoleniowe jak dystrybutorzy w MLM tzn. skutecznej prezentacji produktu i efektywnej komunikacji z klientem.

Szkolenie dla osób rozpoczynających przygodę z MLM

Cykliczne bloki szkoleniowe dla konsultantów w ramach konferencji Firmy. Tematami wiodącymi były parametr zaleta-korzyść i motywacja przy pracy ze strukturami.

Inspiracje

z książki „Business 21 wieku” Roberta T. Kiyosakiego

„Zdałem sobie sprawę, że choć osobisty sukces daje poczucie spełnienia, satysfakcja jest większa, jeśli przy okazji pomagasz osiągać sukces wielu innym ludziom.”

„Pomysł jest prosty, a jednocześnie genialny: zamiast wydawać miliony na profesjonalne agencje i kanały dystrybucji, aby promować nasz produkt lub usługę, dlaczego nie zapłacić ludziom, którzy chętnie z tych pieniędzy skorzystają, za to, że o tym produkcie albo usłudze opowiadają innym? Właśnie to robi firma prowadząca marketing sieciowy: część każdego dolara pochodzącego ze sprzedaży wypłaca swoim niezależnym przedstawicielom, którzy zwykle są też entuzjastami sprzedawanych produktów i ich aktywnymi użytkownikami.”

„Bogaty ojciec mówił mi: ‚Najbogatsi budują sieci. Wszyscy inni szukają pracy’.”

Tak naprawdę na marketingu sieciowym można się wzbogacić tylko w jeden sposób: pomagając innym się wzbogacić.
Robert T. Kiyosaki

Przewiń do góry